Search
  • fitscore

CORONA-MAATREGELEN

Updated: Jun 25

UPDATE 25-06-20


VANAF 1 JULI BINNEN OPEN!


Beste sporter, Eindelijk is het dan zover! Per 1 juli openen wij onze deuren op basis van de voorwaarden van het nieuwe protocol. Wij kijken ernaar uit om iedereen weer te zien en in onze club te mogen ontvangen.  De aankomende dagen stomen wij onze club klaar voor de heropening op woensdag 1 juli. Om het mogelijk te maken om weer veilig te kunnen trainen, zijn wij op maandag 29 juni en dinsdag 30 juni gesloten. Wij gebruiken deze twee dagen om onze hele club grondig schoon te maken, alle materialen te desinfecteren en de club Corona-proof in te richten.

Wij nemen maatregelen om het sporten in de club zo veilig mogelijk te laten verlopen. Maar we doen dit samen met onze leden. Neem onderstaande tijdelijke regels daarom goed door voor je de club bezoekt. Wij zien je graag weer in de club vanaf 1 juli!


CLUBBEZOEK

VEILIGE DOORSTROOM De overheid heeft besloten dat sportclubs weer open mogen per 1 juli. Uiteraard wel met enkele veiligheidsregels, opgesteld in samenwerking met het RIVM. De belangrijkste voorwaarde is dat er voldoende ruimte blijft tussen de sporters. Dat betekent dat we tijdelijk werken met het boeken van tijdsblokken. Zo zorgen we samen dat de doorstroom in de club zo goed en veilig mogelijk verloopt. 


RESERVEREN VERPLICHT We vragen leden hun bezoek te reserveren via de Healthclub Fitscore App.  Zo reguleren we het bezoek in de club en de groepslessen. Dit zorgt ervoor dat iedereen veilig gebruik kan maken van de verschillende faciliteiten. Je kunt maximaal drie dagen van tevoren boeken. KOM NIET TE VROEG We verzoeken je vriendelijk om niet te vroeg naar de club te komen, maximaal 5 minuten voor aanvang van je geboekte reservering. Dit om te zorgen voor een veilige in- en uitstroom.  EIGEN MATERIAAL Het gebruik van een eigen schone handdoek en bidon is verplicht. Daarnaast is het aan te raden om een eigen matje mee te nemen naar yoga en andere groepslessen. Heb je die niet, neem dan een grote (hand)doek mee. VENTILATIE In alle ruimtes van Healthclub Fitscore zijn professionele luchtverversingsinstallaties aanwezig. Hiermee zorgen we continue voor voldoende schone en frisse lucht. Wij hebben ons installatiebedrijf die het onderhoud verzorgt voor onze luchtbehandeling ingeschakeld. Zij hebben alles ingesteld volgens de richtlijnen van het RIVM. (alle lucht komt van buiten en gaat er meteen weer uit). Er is in de club dus geen sprake van recirculatie van lucht. 


SCHOONMAAK & HYGIENE  EXTRA SCHOONMAAK In deze periode besteden wij nog meer aandacht aan een uitstekende hygiëne. Dat betekent dat de club meerdere keren per dag intensief wordt gereinigd door onze medewerkers. Ook vragen wij leden om de apparatuur en materialen zelf extra te reinigen na gebruik. DESINFECTEREN Op meerdere plekken in de club staat desinfectiemiddel. Bij binnenkomst vragen wij leden en medewerkers deze te gebruiken. 


HEALTHCHECK ZIEK? NIET SPORTEN Het is niet toegestaan om de club te bezoeken als je verkouden bent of koorts hebt. Ook met keelpijn en hoesten verzoeken we je vriendelijk, doch dringend om thuis te blijven tot de klachten ten minste 24 uur over zijn.  TRIAGE Via onze app zullen we leden herinneren aan de gezondheidsvragen, zodat we niemand bij de deur teleurstellen en de situatie veilig houden. Wanneer je alle vragen met ‘nee’ kunt beantwoorden, mag je de club bezoeken. Dat betekent dat we je helaas weigeren indien je wel last hebt van gezondheidsklachten. 


AFSTAND HOUDEN MARKERING OP DE GROND Op de vloeren zijn markeringen aangebracht om looproutes aan te geven en je te herinneren aan de 1,5 meter afstand in de club.  ANDERHALVE METER Overal in de club is 1,5 meter afstand houden verplicht. We geven aan welke apparaten je in de fitness wel en niet kunt gebruiken. Bij de groepslessen staan markeringen op de grond voor de deelnemers. Er worden tijdelijk geen handen of high fives gegeven in de club.  FACILITEITEN Fitness Fitness kan geboekt worden per 50 minuten. Om de fitnesszaal te betreden dien je via onze hoofdingang binnen te komen. Er is een instructeur aanwezig waarbij je - op anderhalve meter - terecht kan met je vragen over je training. 4E Maak je gebruik van 4E-apparatuur, dan moet je hiervoor een reservering maken. Kijk hiervoor in het fitness rooster. Vervolgens kun je zowel het 4E circuit als de overige fitness faciliteiten gebruiken.  Groepslessen In de groepsleszaal staan markeringen waar je plaats kunt nemen, de instructeur wijst iedereen een plekje toe. Om de groepsleszaal te betreden dien je via onze hoofdingang binnen te komen. Groepslessen zijn 45 of 30 minuten met steeds een kwartier ruimte tussen de lessen, zodat materiaal schoongemaakt, opgeborgen en weer klaar gezet kan worden voor de volgende les. Het materiaal wordt door onze instructeurs neergezet en schoongemaakt. In de zaal zijn er desinfectiemiddelen aanwezig, mocht je het prettig vinden om je eigen materialen op voorhand nog extra schoon te maken. Spinning Om de Spinningzaal te betreden dien je via de zijingang bij de spinningzaal binnen te komen. De instructeur wijst je een fiets aan waar je plaats kunt nemen. De spinninglessen zullen i.v.m. hygiëne nog zonder het Activiosysteem aangeboden worden.  CrossFit In de CrossFit-zaal staan markeringen waar je plaats kunt nemen, de coach wijst iedereen een plekje toe. Om de CrossFit ruimte te betreden dien je via onze achteringang bij het CrossFit pand binnen te komen. De workouts zijn 45 minuten met steeds een kwartier ruimte tussen de lessen, zodat materiaal schoongemaakt kan worden voor de volgende les. Kleedkamers Kleedkamers blijven nog tijdelijk gesloten – kom in sportkleding en neem een handdoek en voldoende water mee. Je tas mag je mee de zaal innemen. Betreed de zaal met schone schoenen. Toiletten Het gebruik van de toiletten is toegestaan. Elk toilet heeft desinfectiemateriaal en wordt meerdere keren per dag door ons personeel gereinigd. Zonnebank Het is mogelijk om gebruik te maken van de zonnebank. Dit kan door te reserveren bij de receptie. We vragen je deze goed schoon te maken na gebruik.   Koffie/thee Om de anderhalve meter in onze club te kunnen handhaven, is het tijdelijk nog niet mogelijk om koffie/thee te drinken. Wij kijken naar creatieve oplossingen om dit op korte termijn op te lossen. Hierover volgt later meer informatie. Heb je vragen? Bel of mail ons gerust op: 078 674 5666 / receptie@fitscore.nl Healthclub Fitscore bedankt al haar leden voor steun en medewerking. Wij hebben heel veel zin om met jullie de draad weer op te pakken en zien jullie graag volgende week! Team Healthclub FitscoreUPDATE 25-05-2020


Beste sporter,

FITSCORE OUTDOOR is open!

Met ingang van 11 mei is Fitscore Outdoor geopend en inmiddels zijn wij al twee weken volop aan de slag met al onze buitenactiviteiten! Wij zijn blij dat jullie net zo enthousiast zijn over de buitenactiviteiten als wij. Afgelopen week hebben wij bijna 70 buitenlessen aangeboden!

Tweede Pinksterdag zijn wij geopend van 9:00 tot 12:00 uur! Check het rooster om je aan te melden voor de activiteiten.

ROOSTER

Zondag is het rooster voor de aankomende week weer online gekomen en inmiddels hebben jullie je massaal aangemeld voor de lessen. Aangezien wij merken dat de lessen snel vol raken zullen wij ons aanmeldsysteem met ingang van volgende week wijzigen. Het wordt enkel nog mogelijk om drie dagen voor de activiteit aan te melden. Daarnaast hebben wij toestemming gekregen van de gemeente om de groepsgrootte uit te breiden, mits de anderhalve meter afstand ten alle tijden in acht genomen kan worden. Afhankelijk van het type les en de benodigde materialen, hebben wij voor diverse lessen ons groepsgrootte kunnen aanpassen. Vanaf nu is het mogelijk om met ingang van morgen voor de verruimde lessen aan te melden!

Lukt het je niet om in te loggen? Dan moet je account nog geactiveerd worden. Stuur een chatbericht op facebook/instagram, bel naar 078 674 5666 of mail naar receptie@fitscore.nl zodat we je een activatielink kunnen doorsturen.

BUITEN FITNESS

Wist je dat we ook gestart zijn met buiten fitness?

Elke dag wordt zowel cardio apparatuur als kracht materialen buiten ingericht om zo ook buiten te fitnessen. Vind je het lastig om weer te starten of moeilijk om andere oefeningen te doen? Onze instructeurs staan voor je klaar! Bel naar 078 674 5666 of mail naar receptie@fitscore.nl voor een afspraak.


COMPENSATIEREGELING

Met de opening van Fitscore Outdoor is de compensatieregeling ten einde gekomen.

Heb je gekozen voor BenFit voedingsplan, Personal Training of CrossFit en wil je nu al starten? Bel of mail ons om een afspraak te maken. Wil je liever later gebruik maken van je compensatie dan is dit ook mogelijk.

Heb je gekozen voor de zonnebank of 4E upgrade compensatie? Dan kan je hier zodra de club weer open is gebruik van maken.

Heb je gekozen voor de 50% korting op je contributie? Dan zal als gevolg van de sluiting van 16 maart tot en met 10 mei een gehele maand contributie vergoed worden. Zoals eerder gecommuniceerd vindt de verrekening plaats in het derde kwartaal. Dit houdt in dat de maand juli niet zal worden geïncasseerd dus dat er eind juni geen afschrijving plaats vindt.

Wij willen jullie allen bedanken voor jullie begrip en vertrouwen! Wij vinden het leuk om te zien dat wij met zijn allen op deze manier veilig, met plezier en vooral met elkaar kunnen werken aan onze gezondheid.

Heb je deze week nog niet deelgenomen? We hopen je snel te zien in Fitscore Outdoor!UPDATE 09-05-2020


WIJ GAAN WEER STARTEN!


Beste sporter, Ondanks het nieuws dat sportscholen de deur tot 1 september moeten sluiten, willen wij vanaf maandag 11 mei daar waar mogelijk gaan starten met het aanbieden van buitenlessen! Binnen de nieuwe richtlijnen, zoals aangekondigd door de overheid, is het weer mogelijk om vanaf maandag 11 mei sportlessen in de buitenlucht aan te bieden. Hierbij dient wel de 1,5 meter in acht genomen te worden. Om deze reden willen wij vanaf maandag 11 mei weer gaan starten met onze groepslessen, spinninglessen en CrossFit-lessen. Vanaf dinsdag 12 mei zal ook Fitness in beperkte vorm buiten mogelijk zijn. Hierover zullen wij jullie maandag verder informeren. Groepslessen en Spinning Vanaf maandag zullen de groepslessen zoveel mogelijk volgens ons reguliere rooster worden aangeboden. De lessen zullen worden aangeboden in groepen van maximaal 12 personen. Online inschrijven is hiervoor noodzakelijk. Dit is vanaf nu mogelijk voor maandag en dinsdag! Indien blijkt dat behoefte is aan meer lessen, is het mogelijk het rooster verder uit te breiden. CrossFit Wij zijn nog bezig om uit te werken hoe wij de WOD zo goed mogelijk kunnen aanbieden. Vanaf maandag zullen wij starten met het aanbieden van de WOD op het ‘’Molenschaer’’ in Strijen. Om de 1,5 meter in acht te kunnen nemen, zullen wij dit doen in een groep van maximaal 8 personen. Online inschrijven is hiervoor noodzakelijk. Dit is vanaf nu alleen mogelijk voor maandag 11 mei. De hoeveelheid van de lessen zullen wij proberen zoveel mogelijk aan te bieden op basis van de vraag. Aanmelden Je kunt je training reserveren via het rooster in onze app of website (klik op "login"). Als de deelnemerslimiet is bereikt voor een training, is deze definitief. Er zijn GEEN uitzonderingen, dus VOL = VOL. Hygiëne Kom niet indien er sprake is van (lichte) verkoudheidsklachten of indien je huisgenoot last heeft van benauwheidsklachten of koorts. Houd rekening met elkaar! Wij willen benadrukken dat het deelnemen aan onze activiteiten op eigen risico is. Wij willen iedereen vragen verstandig om te gaan met de ruimte in de richtlijnen en specifiek onze leden in de risicogroep.  Ons personeel zal na elk gebruik de materialen met desinfectiemiddel reinigen. Daarnaast is ook desinfectiemiddel beschikbaar om de eigen materiaal te reinigen, indien gewenst vraag hiernaar bij de instructeur. Wij willen je vragen je handen thuis goed te wassen voor deelname aan onze activiteiten. Dit is niet meer mogelijk bij de sportschool. Spelregels Nogmaals willen wij benadrukken, we doen dit samen! Wij willen je vragen aan de richtlijnen te houden en de aanwijzingen van ons personeel op te volgen. Om iedereen een eerlijke kans te geven om aan de lessen deel te nemen willen wij jullie vragen om niet vaker dan driemaal in de week in te schrijven. Wij willen iedereen vragen maximaal vijf minuten voor aanvang van de les aanwezig te zijn. Na de les zal ons terrein ook gelijk verlaten dienen te worden. Volg hiervoor de looproutes zoals aangegeven door ons personeel. Aangezien de lessen alleen buiten aangeboden kunnen worden zullen de lessen helaas worden geannuleerd indien het weer het niet toelaat. Houd ook rekening met de keuze voor kleding dat de lessen buiten aangeboden worden. De sportschool is niet toegankelijk voor leden. Om deze reden zal het niet mogelijk zijn om van het toilet- of de douchegelegenheid gebruik te maken. Parkeren Aangezien de lessen aangeboden worden op de parkeerplaatsen zal de parkeergelegenheid beperkt zijn. Parkeren is enkel mogelijk op onderstaande locatie (zie afbeelding) of langs de weg. Wij willen jullie vragen indien mogelijk zoveel mogelijk op de fiets te komen en onze buren niet te hinderen met parkeren. De fietsenstalling hebben wij tijdelijk verplaatst aan onze gevel naast de voordeur.


Wij hebben weer zin om aan de slag te gaan! Mochten jullie vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op. Met sportieve groet, Team Healthclub Fitscore
UPDATE 07-05-2020


Beste Sporter, Na de persconferentie van gisteren, moeten we helaas voorlopig de deuren nog gesloten houden. Vanaf 11 mei mag er wel onder bepaalde voorwaarden buiten gesport worden.

Achter de schermen zijn wij druk bezig om te bedenken welke opties er mogelijk zijn om jullie zo snel mogelijk aan het sporten te krijgen.

We hopen op jullie begrip om ons de tijd te geven om een plan uit te werken.

Zodra we meer weten, horen jullie dit direct!

Groetjes Team Fitscore


UPDATE 22-04-2020


Beste sporter,


Gisteren hebben wij uit de persconferentie van de minister-president vernomen dat wij onze deuren tot in ieder geval 20 mei gesloten moeten houden.

In deze periode zal ons team er zo veel mogelijk aan doen om je te helpen thuis fit te blijven! Lees hieronder meer info over de nieuwe mogelijkheden de we hebben bedacht!


Mogelijkheden om thuis met ons te trainen:

NIEUW! 15 minuten persoonlijke Skype afspraak Heb je vragen over oefeningen of trainingen die wij bedacht hebben voor thuis? Wil je een persoonlijk thuistrain-plan? Heb je rug of andere klachten door het vele thuis zitten? Of heb je vragen over voeding? Maak dan nu een afspraak om jouw 15-minuten Skype moment met onze instructeurs in te plannen! Bel naar 078 674 5666 om een afspraak te maken!

Virtuele On Demand Home Workouts  Voor alle doelgroepen hebben wij leuke virtuele lessen gemaakt, die je samen met ons kan doen. Onze instructeurs proberen de sportieve energie je huiskamer in te brengen! Klik hier om deze workouts te vinden. 


App Workouts  Wil je nog meer workouts vinden? We hebben in onze app onder het kopje "workouts" verschillende trainingen bedacht die je thuis met of zonder materiaal kan uitvoeren. De trainingen zijn erg gevarieerd en zijn verdeeld in verschillende niveaus voor de diverse doelgroepen. Zo hebben we bijvoorbeeld een speciale training voor onze spinners de "fit op de fiets" training, een speciale rugzak training, core-training etc.  Zoek op "Home Workouts" om deze trainingen te vinden.  Heb je nog geen inloggegevens om in onze app te komen, neem dan contact op met onze receptie via receptie@fitscore.nl of bel naar 078-6745666. 

Daily Strength Workout

Ben je bang dat in deze periode je kracht/spiermassa verliest doordat je niet met gewichten kunt trainen? Wees niet getreurd! Om in deze periode zoveel mogelijk spiergroei en kracht te stimuleren, hebben de instructeurs van Healthclub Fitscore een trainingsplan ontwikkelt om deze periode te overbruggen! Luister naar de uitleg van Siebe en volg onze Daily Strength Workouts op facebook en op onze blog!


Blogs  Verder proberen we je ook met informatie te voorzien van interessante tips en recepten. Lees hier bijvoorbeeld over de tips "Hoe behoud je ritme bij het thuiswerken" en "Tips om te starten met hardlopen" etc. Bekijk al onze tips, recepten en blogs op www.fitscore.nl/blog.

Mis je workouts of heb je behoefte aan andere lessen? Laat het ons weten via receptie@fitscore.nl. Dan kijken we wat we voor je kunnen doen!


Wij krijgen verzoeken om trainingsmateriaal bij ons te lenen. Wij vinden het vervelend, maar kunnen helaas dit niet aanbieden. De vraag naar materialen is groter dan ons aanbod. Wij willen geen mensen teleurstellen, dus trekken hierin één lijn. 


We betreuren het ten zeerste dat je niet kunt sporten in onze club, maar we vertrouwen op je begrip, medewerking en steun in deze moeilijke periode. Het allerbelangrijkste: zorg goed voor jezelf en voor elkaar!

We hopen dat deze situatie spoedig ten einde komt en dat we je gauw mogen begroeten in onze club!

Team Healthclub Fitscore
Veel gestelde vragen


V: Hoe lang blijft Healthclub Fitscore gesloten? A: De maatregelen houden aan tot en met in ieder geval 20 mei.  Healthclub Fitscore zal haar leden per email informeren over eventuele wijzigingen die op basis van de maatregelen van de overheid plaats zullen vinden.


V: Waarom kan ik niet inloggen in de app? A: Dit kan komen omdat jouw e-mail adres nog niet in ons systeem geactiveerd is. Wil je je account activeren, neem dan contact met ons op via telnr. 078 674 5666 of mail naar receptie@fitscore.nl.


Hoe activeer ik mijn account?

A: We hebben een kleine handleiding opgesteld, waarin we je stap voor stap uitleggen hoe jij je account kan activeren. Deze handleiding kan je hier vinden.


V: Kan Healthclub Fitscore mijn lidmaatschap niet gewoon tijdelijk stoppen? A: Op basis van de huidige situatie kunnen we helaas je lidmaatschap niet zomaar tijdelijk stop zetten. We kijken naar een passende oplossing voor onze leden en zullen je hier later over informeren.

4,029 views

Healthclub Fitscore

Edisonweg 38

3291 CK Strijen

Tel. 078 674 5666

healthclub@fitscore.nl