• fitscore

VANAF 1 JULI BINNEN OPEN!

Beste sporter,

Eindelijk is het dan zover! Per 1 juli openen wij onze deuren op basis van de voorwaarden van het nieuwe protocol. Wij kijken ernaar uit om iedereen weer te zien en in onze club te mogen ontvangen. 

De aankomende dagen stomen wij onze club klaar voor de heropening op woensdag 1 juli. Om het mogelijk te maken om weer veilig te kunnen trainen, zijn wij op maandag 29 juni en dinsdag 30 juni gesloten. Wij gebruiken deze twee dagen om onze hele club grondig schoon te maken, alle materialen te desinfecteren en de club Corona-proof in te richten.

Wij nemen maatregelen om het sporten in de club zo veilig mogelijk te laten verlopen. Maar we doen dit samen met onze leden. Neem onderstaande tijdelijke regels daarom goed door voor je de club bezoekt. Wij zien je graag weer in de club vanaf 1 juli!


CLUBBEZOEKVEILIGE DOORSTROOM

De overheid heeft besloten dat sportclubs weer open mogen per 1 juli. Uiteraard wel met enkele veiligheidsregels, opgesteld in samenwerking met het RIVM. De belangrijkste voorwaarde is dat er voldoende ruimte blijft tussen de sporters. Dat betekent dat we tijdelijk werken met het boeken van tijdsblokken. Zo zorgen we samen dat de doorstroom in de club zo goed en veilig mogelijk verloopt. 

RESERVEREN VERPLICHT

We vragen leden hun bezoek te reserveren via de Healthclub Fitscore App.  Zo reguleren we het bezoek in de club en de groepslessen. Dit zorgt ervoor dat iedereen veilig gebruik kan maken van de verschillende faciliteiten. Je kunt maximaal drie dagen van tevoren boeken.


KOM NIET TE VROEG

We verzoeken je vriendelijk om niet te vroeg naar de club te komen, maximaal 5 minuten voor aanvang van je geboekte reservering. Dit om te zorgen voor een veilige in- en uitstroom. 

EIGEN MATERIAAL

Het gebruik van een eigen schone handdoek en bidon is verplicht. Daarnaast is het aan te raden om een eigen matje mee te nemen naar yoga en andere groepslessen. Heb je die niet, neem dan een grote (hand)doek mee.

VENTILATIE

In alle ruimtes van Healthclub Fitscore zijn professionele luchtverversingsinstallaties aanwezig. Hiermee zorgen we continue voor voldoende schone en frisse lucht. Wij hebben ons installatiebedrijf die het onderhoud verzorgt voor onze luchtbehandeling ingeschakeld. Zij hebben alles ingesteld volgens de richtlijnen van het RIVM. (alle lucht komt van buiten en gaat er meteen weer uit). Er is in de club dus geen sprake van recirculatie van lucht. 


SCHOONMAAK & HYGIENE 


EXTRA SCHOONMAAK

In deze periode besteden wij nog meer aandacht aan een uitstekende hygiëne. Dat betekent dat de club meerdere keren per dag intensief wordt gereinigd door onze medewerkers. Ook vragen wij leden om de apparatuur en materialen zelf extra te reinigen na gebruik.

DESINFECTEREN

Op meerdere plekken in de club staat desinfectiemiddel. Bij binnenkomst vragen wij leden en medewerkers deze te gebruiken. HEALTHCHECK

ZIEK? NIET SPORTEN

Het is niet toegestaan om de club te bezoeken als je verkouden bent of koorts hebt. Ook met keelpijn en hoesten verzoeken we je vriendelijk, doch dringend om thuis te blijven tot de klachten ten minste 24 uur over zijn. 

TRIAGE

Via onze app zullen we leden herinneren aan de gezondheidsvragen, zodat we niemand bij de deur teleurstellen en de situatie veilig houden. Wanneer je alle vragen met ‘nee’ kunt beantwoorden, mag je de club bezoeken. Dat betekent dat we je helaas weigeren indien je wel last hebt van gezondheidsklachten. AFSTAND HOUDEN


MARKERING OP DE GROND

Op de vloeren zijn markeringen aangebracht om looproutes aan te geven en je te herinneren aan de 1,5 meter afstand in de club. 

ANDERHALVE METER

Overal in de club is 1,5 meter afstand houden verplicht. We geven aan welke apparaten je in de fitness wel en niet kunt gebruiken. Bij de groepslessen staan markeringen op de grond voor de deelnemers.

Er worden tijdelijk geen handen of high fives gegeven in de club. 


FACILITEITEN


Fitness

Fitness kan geboekt worden per 50 minuten. Om de fitnesszaal te betreden dien je via onze hoofdingang binnen te komen. Er is een instructeur aanwezig waarbij je - op anderhalve meter - terecht kan met je vragen over je training.

4E

Maak je gebruik van 4E-apparatuur, dan moet je hiervoor een reservering maken. Kijk hiervoor in het fitness rooster. Vervolgens kun je zowel het 4E circuit als de overige fitness faciliteiten gebruiken. 


Groepslessen

In de groepsleszaal staan markeringen waar je plaats kunt nemen, de instructeur wijst iedereen een plekje toe. Om de groepsleszaal te betreden dien je via onze hoofdingang binnen te komen. Groepslessen zijn 45 of 30 minuten met steeds een kwartier ruimte tussen de lessen, zodat materiaal schoongemaakt, opgeborgen en weer klaar gezet kan worden voor de volgende les. Het materiaal wordt door onze instructeurs neergezet en schoongemaakt. In de zaal zijn er desinfectiemiddelen aanwezig, mocht je het prettig vinden om je eigen materialen op voorhand nog extra schoon te maken.


Spinning

Om de Spinningzaal te betreden dien je via de zijingang bij de spinningzaal binnen te komen. De instructeur wijst je een fiets aan waar je plaats kunt nemen. De spinninglessen zullen i.v.m. hygiëne nog zonder het Activiosysteem aangeboden worden. 

CrossFit

In de CrossFit-zaal staan markeringen waar je plaats kunt nemen, de coach wijst iedereen een plekje toe. Om de CrossFit ruimte te betreden dien je via onze achteringang bij het CrossFit pand binnen te komen. De workouts zijn 45 minuten met steeds een kwartier ruimte tussen de lessen, zodat materiaal schoongemaakt kan worden voor de volgende les.

Kleedkamers

Kleedkamers blijven nog tijdelijk gesloten – kom in sportkleding en neem een handdoek en voldoende water mee. Je tas mag je mee de zaal innemen. Betreed de zaal met schone schoenen.

Toiletten

Het gebruik van de toiletten is toegestaan. Elk toilet heeft desinfectiemateriaal en wordt meerdere keren per dag door ons personeel gereinigd.

Zonnebank

Het is mogelijk om gebruik te maken van de zonnebank. Dit kan door te reserveren bij de receptie. We vragen je deze goed schoon te maken na gebruik.  

Koffie/thee

Om de anderhalve meter in onze club te kunnen handhaven, is het tijdelijk nog niet mogelijk om koffie/thee te drinken. Wij kijken naar creatieve oplossingen om dit op korte termijn op te lossen. Hierover volgt later meer informatie.

Heb je vragen? Bel of mail ons gerust op: 078 674 5666 / receptie@fitscore.nl


Healthclub Fitscore bedankt al haar leden voor steun en medewerking. Wij hebben heel veel zin om met jullie de draad weer op te pakken en zien jullie graag volgende week!

Team Healthclub Fitscore

CLUBBEZOEK

VEILIGE DOORSTROOM

De overheid heeft besloten dat sportclubs weer open mogen per 1 juli. Uiteraard wel met enkele veiligheidsregels, opgesteld in samenwerking met het RIVM. De belangrijkste voorwaarde is dat er voldoende ruimte blijft tussen de sporters. Dat betekent dat we tijdelijk werken met het boeken van tijdsblokken. Zo zorgen we samen dat de doorstroom in de club zo goed en veilig mogelijk verloopt. 

RESERVEREN VERPLICHT

We vragen leden hun bezoek te reserveren via de Healthclub Fitscore App.  Zo reguleren we het bezoek in de club en de groepslessen. Dit zorgt ervoor dat iedereen veilig gebruik kan maken van de verschillende faciliteiten. Je kunt maximaal drie dagen van tevoren boeken.

KOM NIET TE VROEG

We verzoeken je vriendelijk om niet te vroeg naar de club te komen, maximaal 5 minuten voor aanvang van je geboekte reservering. Dit om te zorgen voor een veilige in- en uitstroom. 

EIGEN MATERIAAL

Het gebruik van een eigen schone handdoek en bidon is verplicht. Daarnaast is het aan te raden om een eigen matje mee te nemen naar yoga en andere groepslessen. Heb je die niet, neem dan een grote (hand)doek mee.

VENTILATIE

In alle ruimtes van Healthclub Fitscore zijn professionele luchtverversingsinstallaties aanwezig. Hiermee zorgen we continue voor voldoende schone en frisse lucht. Wij hebben ons installatiebedrijf die het onderhoud verzorgt voor onze luchtbehandeling ingeschakeld. Zij hebben alles ingesteld volgens de richtlijnen van het RIVM. (alle lucht komt van buiten en gaat er meteen weer uit). Er is in de club dus geen sprake van recirculatie van lucht. 


SCHOONMAAK & HYGIENE 

EXTRA SCHOONMAAK

In deze periode besteden wij nog meer aandacht aan een uitstekende hygiëne. Dat betekent dat de club meerdere keren per dag intensief wordt gereinigd door onze medewerkers. Ook vragen wij leden om de apparatuur en materialen zelf extra te reinigen na gebruik.

DESINFECTEREN

Op meerdere plekken in de club staat desinfectiemiddel. Bij binnenkomst vragen wij leden en medewerkers deze te gebruiken. 

HEALTHCHECK

ZIEK? NIET SPORTEN

Het is niet toegestaan om de club te bezoeken als je verkouden bent of koorts hebt. Ook met keelpijn en hoesten verzoeken we je vriendelijk, doch dringend om thuis te blijven tot de klachten ten minste 24 uur over zijn. 

TRIAGE

Via onze app zullen we leden herinneren aan de gezondheidsvragen, zodat we niemand bij de deur teleurstellen en de situatie veilig houden. Wanneer je alle vragen met ‘nee’ kunt beantwoorden, mag je de club bezoeken. Dat betekent dat we je helaas weigeren indien je wel last hebt van gezondheidsklachten. 

AFSTAND HOUDEN

MARKERING OP DE GROND

Op de vloeren zijn markeringen aangebracht om looproutes aan te geven en je te herinneren aan de 1,5 meter afstand in de club. 

ANDERHALVE METER

Overal in de club is 1,5 meter afstand houden verplicht. We geven aan welke apparaten je in de fitness wel en niet kunt gebruiken. Bij de groepslessen staan markeringen op de grond voor de deelnemers. Er worden tijdelijk geen handen of high fives gegeven in de club. 


371 views0 comments

Recent Posts

See All